×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Kompania "IB Plast PVC" me seli ne Gjinoce te Suharekes merret me prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika e llojit Salamander.Kompania "IB Plast PVC" ben eksportimin e prodhimeve edhe ne vendet e tjera perendimore si Gjermani,Zvicer dhe ne vendet e tjera. Clisia eshte primare ne kompanin tone.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
Çmimi : Me Marrëveshje