×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

 Shitet për pjesë llaptopi Dell Latitude E6400 Llaptopi ka nje shenje ne ekran siç shihet në foto dhe tastiera nuk i punon (shkaku se eshte derdh uje ne te). Andaj edhe nuk mund ta vejm ne perdorim shkaku i paswordit qe smund ta shenojm. specifikat: Windows Vista Business (32-bit)Intel Core 2 Duo Processor P9500 (2.53GHz)2GB 800MHz DDR2 SDRAM (maximum capacity 8GB) 160GB Hitachi HDD (7200rpm)14.1″ diagonal. 100-240V AC adapter. Finger print i punon. ti shkruhet

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 105
Çmimi : Me Marrëveshje