×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Blackberry Dtek 60 i perdorur shum pak, ka paketimin origjinial, pa as ni grrith dhe ne gjendje perfekte.

Garancion 3 muaj.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje
€ 50