×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Eshte ne gjendje te rregullt (koshnicat dhe shpejtesit i ka te mira )

Eshte shume e leht per te vozitur

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 70
Çmimi : Me Marrëveshje