×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Kompania BEHARI lider në Kosovë për ofrimin e produkteve të dyerve. 
Nëse dëshironi cilësinë e kombinuar me dizajne të reja dhe produkte që ofrojnë siguri, komoditet, lehtësi në përdorim dhe mirëmbajtje, ejani dhe na vizitoni.
Produkte të prodhuesve europian:
• Dyer garazhe
• Dyer senzorike
• Dyer të hyrjes
• Dyer të dhomave
• Dyer alumini
• Motora për dyer oborri
• Laminat struktural 13mm.
Adresa: Parku i Biznesit dhe sallonet e shitjes: 
Prishtinë;
Vragoli; 
Fushë Kosovë;
Prizren;
Pejë;
Gjilan,
dhe Skenderaj
www.behari-ks.com 
KONTAKT: 044 262 141
044 232 400
044 467 444

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 450
Çmimi : Me Marrëveshje