×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Ne jemi një furnizues i telefonisë celulare që gjendet në Afrikën e Jugut dhe Mbretërinë e Bashkuar

Telefonat tanë celularë janë të rinj, vijnë me pajisje të plotë, 100% origjinale, të hapur në të gjithë rrjetin dhe 2 vjet garanci.

Ne bëjmë shpërndarjen në të gjitha vendet përmes korrierëve të Fedex dhe DHL dhe shpërndarja është falas për të gjithë klientët tanë

Lajm i mirë, ne kemi një shitje të madhe që po ndodh tani, kështu që nëse blini çdo 2 njësi të smartfonëve ose tabletëve tanë, ju merrni 1 falas, që është 2 + 1:

Blerësi i interesuar duhet të na kontaktoni në vijim:

Email: buyitexpressltd@gmail.com

Thirrjet dhe WHATSAPP: +27642105648

WhatsApp Chat: +447466483835 (na kontaktoni përmes WhatsApp vetëm në këtë numër)


??
??
Apple iPhone 7 32GB ===== 350 Euro,


Apple iPhone 7 128GB ===== 380 Euro,


Apple iPhone 7 256GB ===== 420 Euro,


Apple iPhone 7 PLUS 32GB ===== 375 Euro,


Apple iPhone 7 PLUS 128GB =====415 euro,


Apple iPhone 7 PLUS 256GB ===== 450 Euro,


Apple iPhone 6S 16GB =====270 Euro,


Apple iPhone 6S 32GB ===== 290 Euro,


Apple iPhone 6S 64GB ===== 310 Euro,


Apple iPhone 6S 128GB ===== 340 Euro,


Apple iPhone 6S Plus 16GB ===== 280 Euro,


Apple iPhone 6S Plus 32GB ===== 300 Euro,


Apple iPhone 6S Plus 64GB =====320 Euro,


Apple iPhone 6S Plus 128GB ===== 350 Euro,


Apple iPhone 6 16GB ===== 230 Euro,


Apple iPhone 6 64GB ===== 250 euro,


Apple iPhone 6 128GB ===== 270 euro,

Apple iPhone 6 Plus 16GB ===== 240 Euro,


Apple iPhone 6 Plus 64GB ===== 260 euro,


Apple iPhone 6 Plus 128GB ===== 280 euro,


Apple iPhone SE 16GB ===== 230 Euro,


Apple iPhone SE 64GB ===== 250 Euro,


Apple 9.7 inch iPad Pro 32GB Wi-Fi + Cellular === 350 Euro,

Apple 9.7 inch iPad Pro 128GB Wi-Fi + Cellular ==== 380Euro ,

Apple 9.7 inch iPad Pro 256GB Wi-Fi + Cellular ==== 400 Euro,

Apple 12.9 inch iPad Pro 32GB Wi-Fi + Cellular ====380EUR ,

Apple 12.9 inch iPad Pro 128GB Wi-Fi + Cellular ==== 410EUR,

Apple 12.9 inch iPad Pro 256GB Wi-Fi + Cellular ===450EUR ,


Samsung galaxy S8 64GB + GEAR VR ===== 420 Euro

Samsung galaxy S8 Plus 64GB + GEAR VR == 460 Euro

?Samsung Galaxy S7 EDGE 32GB + GEAR VR === 330euro

?Samsung Galaxy S7 EDGE 64GB + GEAR VR ==== 350euro

Samsung Galaxy S7 32GB + GEAR VR ==== 300euro

Samsung Galaxy S6 32GB =====200 euro,

Samsung Galaxy S6 64GB =====220 Euro,

Samsung Galaxy S6 128GB ===== 240 euro,


Samsung Galaxy S6 EDGE 32GB =====220 euro,

Samsung Galaxy S6 EDGE 64GB ===== 240 euro,

Samsung Galaxy S6 EDGE 128GB ===== 260 Euro,


Samsung Galaxy S6 EDGE Plus 32GB ===== 250 euro,

Samsung Galaxy S6 EDGE Plus 64GB ===== 270 euro,

Samsung Galaxy Note 5 SM-N9208 32GB ===== 260 euro,

Blerësi i interesuar duhet të na kontaktoni në vijim:

Email: buyitexpressltd@gmail.com

Thirrjet dhe WHATSAPP: +27642105648

WhatsApp Chat: +447466483835 (na kontaktoni përmes WhatsApp vetëm në këtë numër)

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

€ 399
€ 139
€ 110