×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Altoparlant i vogel per dore dhe gjep. Ka mundesi lidhje me bluetooth, me USB, me Sdcard dhe aux.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme

Çmimi : Me Marrëveshje