×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Çantë e përditshme klasike. E ideuar dhe e punuar ekskluzivisht nga ARMA Origjinal me përkujdesje maksimale në qepje dhe material si në pamjen e jashtme ashtu edhe në brendi të saj. Në brendi të çantës keni të ndarë edhe xhepat. Sëbashku me këtë çantë dhuratë nga ne do ta merrni 1 neseser GRATIS. 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Produkte të ngjajshme